MARS YANGIN ALARM ve İHBAR SİSTEMLERİ

 

Müşterilerimizin bizi seçmelerinin bazı nedenlerin var.
Alanınızda bir çok referans ve yüksek iş tecrübesi, işini en iyi şekilde teslim almak isteyenler için MARS YANGIN SİSTEMLERİ “biçilmiş kaftan” ‘dır.
Eksik kalan soruları için iletişim sayfamızdan bize ulaşmasında fayda görüyoruz.

MARS NE YAPIYOR ?

 
MARS , Yangın İhbar ve Algılama , IP ve Analog Kamera , Kartlı Geçiş Kontrolü, Hırsız Alarm ve Bina Otomasyon sistemleri konusunda 20 yıldan fazla bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmakla birlikte aynı zamanda ileri teknolojinin ürünleriyle müşterilerine daha etkin, güvenlikli ve ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir.

MARS, Uygulamalarında, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden projelendirme, gelişmiş mühendislik hizmetleri ve projeye göre en doğru akılcı- yenilikçi çözümler sağlamaktadır.

MARS, Hizmet verdiği tüm konularda, satış sonrası servis hizmeti, bakım hizmetleri, sistem geliştirme hizmetlerine, sistemin devamlı olarak sürekliliğini sağlamaktadır. Ve 7/24 devamlı teknik destek vermektedir.

 
İletişim Kurun
3066

MARS , Kullanıcıların daha güvenli ortamlarda çalışmalarını sağlayan, hayatını kolaylaştıran ve konforunu arttıran bu sistemler, belirli senaryolar dahilinde birbirleriyle etkileşim içinde çalışmaktadır. Sistemlerin birlikte çalışmalarının belirli protokoller altında toplanması entegrasyon olarak bilinmektedir.

MARS, Akıllı Bina ve Akıllı Ev Otomasyonu sistemleri uygulamalarında, Yangın Alarm Otomasyonu, Sesli Tahliye, Güvenlik Alarm, Bina Otomasyon Sistemleri ve bunların tek bir merkezden yönetimini sağlayan entegrasyon çözümlerimizle ihtiyaca uygun ve ileri teknoloji ürünlerle birlikte en doğru hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız.

MARS ENTEGRE BİNA KONTROL SİSTEMLERİ , orta ve büyük ölçekli yangın algılama ve sesli tahliye yangın sistemi – otomasyonu , çok hassas hava emmeli duman algılama sistemleri, otomatik yangın söndürme sistemleri, gaz algılama ve alarm sistemleri, , hemşire/hasta haberleşme sistemleri ayrıca güvenlik sistemlerinin tasarımı, diyafon sistemleri ve her türlü entegre bina kontrol ve otomasyon sistemlerini en ileri teknolojileri kullanarak teknik projeleri uygulayabilen, yangın güvenlik ve otomasyon sistemleri firmasıdır.

 
100Tamamlanan Proje
100Memnun Müşteri
100Güvenli Alan
9999Güvende Çalışan
Şimdi profesyonel bir yangın alarm sistemine uygun fiyatla sahip olun.Daha fazla bilgi